Hakkımızda

    logo_kitaplioglu_1

    Kurucusu Necmettin Kitaplıoğlu olan Kitaplıoğlu İnşaat 1955 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.  Disiplinli ve titiz çalışmasıyla Suadiye bölgesinde bir çok projeye imza atan Kitaplıoğlu İnşaat, konut projelerinin yanı sıra 1974 yılında Nasaş Alüminyum Fabrikası ve 1976 yılında da Ülker Topkapı Bisküvi Fabrikası gibi kurumsal projelere de imza atmıştır. Yaptığı projelerde tecrübesini, kalitesini, yenilikçiliğini ve güvenirliğini ön planda tutan Kitaplıoğlu İnşaat, 1986 yılında Naci Kitaplıoğlu’nun da katılımıyla gücüne güç katmıştır.

    Kitaplıoğlu İnşaat 2000 yılından günümüze Azerbaycan’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Azerbaycan Devleti’nin silahlı kuvvetleri için kapalı atış poligonu ve tesislerinin yanı sıra 2003’den günümüze 2000’den fazla daire/mağaza teslim etmiş ve konut/fabrika projelerinin yanı sıra iş yeri projelerine de imza atmıştır . Her alanda kendini kanıtlamış olan Kitaplıoğlu İnşaat 2008-2012 yılları arasında Kadıköy/Altıyol ve Bağdat Caddesi’nde işyeri/konut olmak üzere anahtar teslim projeleri başarıyla tamamlamıştır.

    Kitaplıoğlu İnşaat, bünyesindeki inşaat mühendisleri, mimarları ve tasarımcıları ile faaliyetlerine kaliteli, yenilikçi, titiz ve disiplinli olarak devam etmektedir…